Vyhľadať
Close this search box.

Veľkostná tabuľka modelov WTF?!

Nájdi svoju správnu veľkosť v 3 jednoduchých krokoch!

Aj keď nemáme kamennú predajňu kde by ste si mohli veľkosti WTF?! modelov vyskúšať, máme pre vás pár tipov, ako si vybrať správnu veľkosť, ktorá vám sadne ako „riť na šerbel“.  Ak máš veľmi atypickú postavu, napíš nám do poznámky pri objednávke ako by si potrebovala model upraviť a mi to odkonzultujeme s našimi krajčírkami. Vždy je u nás možnosť aj navrhnutia a ušitia modelu na mieru.

1. Správne si zmeraj svoje miery

Každá značka môže mať odlišné veľkosti a číslovanie, preto je dôležité vedieť svoje aktuálne miery a podľa toho si vybrať veľkosť modelu. Aby ste sa odmerali čo najpresnejšie, použite krajčírsky meter a buďte v spodnom prádle. 

OBVOD HRUDNÍKA
Obvod hrudníka sa meria v najširšej časti hrudníka. Krajčírsky meter teda priložte po obvode hrudníka cez prsia. Vystrite sa, ale nevypínajte hruď nasilu. Stojte čo najprirodzenejšie.

OBVOD PÁSU
Obvod pásu meriame naopak v najužšej časti brucha, tzn. nad pupkom a teste pod hrudným košom. Obvod pása nemerajte úplne tesne, skôr tak, aby ste sa mohli kľudne nadýchnuť.

OBVOD BOKOV
Postavte sa rovno, nohy čo najviac spolu, tak, aby sa vám chodidlá navzájom dotýkali. Boky meriame v najširšej časti bedier.

wtf veľkostná tabuľka ženy

Ak nenájdeš doma krajčírsky meter, nevadí! Môžeš ho nahradiť šnúrkou do topánky a obyčajným metrom. 

2. Nájdi sa vo veľkostnej tabuľke WTF?!

My vo WTF?! sa snažíme vám proces výberu modelov čo najviac zjednodušiť. Preto na našej stránke nájdete aj veľkostnú tabuľku pre každú z veľkostí. Odporúčame vám, aby ste sa pri výbere veľkosti riadili práve touto tabuľkou. Miery v tabuľke predstavujú miery modelov.

3. Dĺžka modelov WTF?!

Pri niektorých modeloch WTF?! na našej stránke, nájdete uvedenú aj celkovú dĺžku produktu – ako sú napríklad šaty, nohavice, či kimoná. Aby ste vedeli správne určiť, či vám daná dĺžka vyhovuje, všimnite si ako sa meria celková dĺžka jednotlivých produktov.